Categories
tech

„Apple“ jums nebeleis pamesti daiktų

Pamesti daiktai sukelia itin daug streso. Prarasti raktai ar piniginė gali sujaukti ne tik dienos. wager ir artimiausių savaičių planus. Rinkoje matėme nesėkmingus bandymus spręsti šia problemą, wager panašu, kad „Apple“ ėmėsi šio reikalo iš esmės.

Jau metus laiko yra tikimasi, kad „Apple“ pagaliau pristatys gandais apipiltus „AirTags“ sekimo modulius. Naujasis įrenginys yra daiktų stebėjimo priedas ir gali būti, kad jis pasirodys jau spalio mėnesį kartu su visomis kitomis naujienomis. Ir nors apie produktą iki šiol nieko nežinome nieko patvirtintą, nutekėjusi informacija, analitikų prognozės ir kiti duomenys, atskleidžiančia galimas funkcijas.

Gandai apie „Apple“ „Bluetooth“ ir „Ultra Wideband“ technologijomis aprūpintą daiktų stebėjimo modulį sklando nuo „iOS 13“ beta versijos bandymo laikotarpio. „AirTags“ įrenginio pavadinimas taip pat yra netyčia nutekintas pačios „Apple“, dėl to manoma, kad jis yra oficialus. Kalbama, kad „Apple“ „AirTags“ leis stebėti jūsų daiktų buvimo vietą, jei prie jų bus pritvirtintas paslaptingas šis paslaptingas daiktelis. Vartotojai galės rasti pamestus ar trūkstamus daiktus in step with „Find My“ programėlę. Vidiniai „iOS“ beta versijos kodo pakeitimai rodo, kad „Apple“ prie „Find My“ programos pridės „Elements“ sritį, kurioje galėsite tvarkyti ir stebėti „AirTag“.

Lyginant su konkuruojančiais prietaisais, tokiais kaip „Tile“, „AirTags“ turi keletą naujų funkcijų.

Konkurentų įrenginiai sugeba parodyti jūsų daikto buvimo vietą, jei jis yra jūsų telefono „Bluetooth” pasiekiamoje zonoje. „Apple”, kaip minėjome, naudos „Find My” programėlę, kuri leis matyti jūsų daiktus web jei ir jis yra toliau ar kitoje vietoje. Tam bus pasitelkti praeitais metais pristatyti „Find My” pakeitimai, kurie leidžia naudoti greta esančių „Apple” įrenginių Bluetooth” ryšį ir taip jums parodyti, kur yra jūsų įrenginys. Būtent ši galimybė ir išskirs obuolio kompaniją iš kitų. Tai, kad bus naudojama šalia esantys „Apple“ įrenginiai, priklausantys kitiems žmonėms, gali kelti susirūpinimą. „Apple“ sistemoje įdiegė tvirtas apsaugos priemones, kad jos vartotojai jaustųsi ramūs. Jūs negalėsite žinoti, kurių įrenginių pagalba jūsų daiktas buvo surastas ar kaip nors gauti informacijos apie šalia esančius svetimus įrenginius . Vietoje to jūs matysite tik, paskutinę žinomą „AirTag“ vietą.

„AirTags“ taip pat naudos papildytą realybę ir „ARKit“ technologiją. Nutekėjęs kodas „iOS 14“ rodo, kad vartotojai galės rasti trūkstamus daiktus ar įrenginius in step with kamerą, pasitelkus papildytą realybę, matant, kur yra jūsų daiktas erdvėje Pavyzdžiui, vartotojas virš „AirTag“ vietos gali pamatyti balioną ar kitą papildytos realybės objektą.

Kalbama, kad vienas iš išskirtinių „AirTags“ bruožų yra „Ultra Wideband“ arba „UWB“ technologijos įtraukimas. Šiuo metu „Apple“ įrenginiai palaiko „UWB“ tiksliau, „iPhone 11“ serijoje buvo aptiktas paslaptingas „U1“ lustas, palaikantis šią technologiją. Tačiau šiuo metu tai veikia tik „AirDrop“ funkcijoje ir tiesiog padeda nustatyti arčiausiai esančius įrenginius.

„AirTags“ dizainas turėtų priminti monetą ir bus kiek įmanoma plonesnis ir mažesnis, kad būtų patogu nešiotis kartu su daiktais. Šios naujovės kaina sieks maždaug 30 eurų.