ARK Survival Advanced v2.0.25 MOD APK – PARA HİLELİ

ARK Survival Advanced v2.0.25 PARA HİLELİ APK, hayatta kalma, macera ve açık dünya türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Wildcard stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile vahşi doğa içinde düşmanlarınıza karşı mücadel etmek, kendi yaşam alanınızı kurmak ve hayatta kalmaktır. ARK Survival Advanced içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz özel eşyaları satın alabilirsiniz. Farklı eşyalar, saldırgan dinozorlar, gelişmiş craft sistemi ve dahası sizleri bekliyor. ARK Survival Advanced v2.0.25 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3-D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. ARK Survival Advanced Play Retailer’da 660.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

(*1*)

(*2*)

(*3*)

UYARI : oyunu kurup-oynayabilmek için Android 7.0 ve üstü performanslı bir cihaza ihtiyacınız vardır, aksi halde kurulmaz veya çalışmaz.

BİLGİLENDİRME : oyundaki hileyi sorunsuz kullanabilmek için kurulum kısmındaki hile açıklamasını okuyunuz.

(*11*)ARK Survival Advanced v2.0.25 MOD APK İNDİR – 67MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

ARK Survival Advanced v2.0.25 OBB DATA İNDİR – 2.1GB

YEDEK OBB DATA

Kurulumu

ARK Survival Advanced v2.0.25 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.studiowildcard.wardrumstudios.ark” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

ARK Survival Advanced v2.0.25 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

ARK Survival Advanced 2.0.25 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda PLAY ARK butonuna basın, karşınıza gelen uyarıda ACCEPT butonuna basarak devam ediniz, kayıtlı profil üzerinden ilerleyin, paranız yani amber miktarınız sınırsız olacaktır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

(*20*)Haz 11, 2021TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

(*7*)

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.