Military Combat Simulator v1.3.30 MOD APK – PARA HİLELİ

Military Combat Simulator v1.3.30 PARA HİLELİ APK, strateji, savunma ve mini savaş oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını  Rappid firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız askeri birimler ile bulunduğunuz savaş alanında düşmanlarınıza mücadele etmek ve galip gelmektir. Military Combat Simulator içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız asker hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yenilmez olup düşman güçlerini kolayca darmadağın edebilirsiniz. Bitmek bilmeyen savaşlar, zorlu rakipler, farklı yeteneklere sahip askerler ve dahası sizleri bekliyor. Military Combat Simulator v1.3.30 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3-D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Military Combat Simulator Play Retailer’da 65.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

(*1*)

(*2*)

(*3*)

Military Combat Simulator v1.3.30 MOD APK İNDİR – 58MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Military Combat Simulator v1.3.30 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Military Combat Simulator 1.3.30 elmas hile apk : oyun içinde elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

Military Combat Simulator 1.3.30 asker hile apk : oyun içinde savaş alanına istediğiniz kadar asker yerleştirebilirsiniz. (on-line modda fazladan asker yerleştirme çalışmıyor)

NOT : para ve asker hilesi çok oyunculu modda çalışmaz.

Tem 16, 2021TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)
dosya indirme sorunu için

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

(*16*)androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.