BattleOps v1.1.3 MOD APK – MEGA HİLELİ

BattleOps v1.1.3 PARA HİLELİ APK, aksiyon, silahlı çatışma ve FPS türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Techouse Video games firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz haritalarda rakip takımla mücadele etmek birinci olmaktır. BattleOps içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, sınırsız mermi hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm silahları satın alabilir, rakiplerinize karşı daima üstün olabilirsiniz. Zorlu mücadele alanları, farklı silahlar, güçlü rakipler ve dahası sizleri bekliyor. BattleOps v1.1.3 sürümünde çok oyunculu mod için harita eklenmiş olup hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3-d olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. BattleOps Play Retailer’da 20.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

(*1*)

(*15*)(*2*)

(*3*)

Hile hakkında : oyun içinde para, elmas ve künye harcadıkça artar (ilk harcamayı yapacak miktara sahip olmanız gerekiyor), merminiz sınırsızdır.

BattleOps v1.1.3 MOD APK İNDİR – 342MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

BattleOps v1.1.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

BattleOps 1.1.3 para hile apk : oyun içinde paranız harcadıkça artar.

BattleOps 1.1.3 elmas hile apk : oyun içinde elmas miktarınız harcadıkça artar.

BattleOps 1.1.3 mermi hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi ateş edebilirsiniz, merminiz sınırsızdır.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

(*20*)

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

(*5*)RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM