Borsa Oyunu v1.348 MOD APK – PARA HİLELİ

(*4*)Borsa Oyunu v1.348 PARA HİLELİ APK, ticaret ve borsa üzerine kurulu oyunları deneyebileceğiniz yapımcılığını bone-apps stüdyosunun üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile yatırımlar yaparak kendinizi geliştirmek ve zengin olmaya çalışmaktır. Borsa Oyunu içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli, sınırsız jeton hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, rahatça yatırım yapabilirsiniz. Takip etmeniz gereken haberler, farklı ülkelere ait borsalar, yatırım yapabileceğiniz farklı ürünler ve dahası sizleri bekliyor. Borsa Oyunu v1.348 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Borsa Oyunu Play Retailer’da 7.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

(*15*)(*1*)

(*2*)

(*3*)

Borsa Oyunu v1.348 MOD APK İNDİR – 16MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Borsa Oyunu v1.348 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Borsa Oyunu 1.348 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Borsa Oyunu 1.348 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

Borsa Oyunu 1.348 jeton hile apk : oyuna giriş yaptığınızda jeton miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

(*7*)

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.