Town Island 5 v3.15.0 MOD APK – PARA / ALTIN HİLELİ

(*15*)Town Island 5 v3.15.0 PARA HİLELİ APK, işletme ve şehir kurma oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Glowing Society stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz adalara şehirler kurmak, insanların mutlu şekilde yaşamasını sağlamak ve görevleri tamamlamaktır. Town Island 5 – Multi-millionaire Construction Simulation Offline içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonun kadar çıkarabilir, adalara şehirlerinizi kurup kolayca geliştirebilirsiniz. Farklı adalar, yapılması gereken onlarca inşaat, halkınız ve dahası sizleri bekliyor. Town Island 5 v3.15.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3-D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Town Island 5 Play Retailer’da 305.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

(*1*)

(*3*)

(*2*)

Hile hakkında : oyun içinde para ve altın harcadıkça artar.

Town Island 5 v3.15.0 MOD APK İNDİR – 87MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Town Island 5 v3.15.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Town Island 5 3.15.0 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz artar.

Town Island 5 3.15.0 altın hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi altın harcayabilirsiniz, altın miktarınız azalmaz artar.

Tem 21, 2021TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)
dosya indirme sorunu için

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

(*5*)RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.