Cooking Simulator Cell v1.101 MOD APK – PARA HİLELİ

Cooking Simulator Cell v1.101 PARA HİLELİ APK, aşçılık, işletme ve simülasyon oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını PlayWay SA firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız aşçı karakter ile mutfakta yemekler hazırlamak ve özel tarifleri tabakta sunmaktır. Cooking Simulator Cell içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz mutfak eşyalarını satın alabilirsiniz. Zor yemek tarifleri, onlarca mutfak aleti, farklı tezgahlar ve dahası sizleri bekliyor. Cooking Simulator Cell v1.101 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3-d olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Cooking Simulator Cell Play Retailer’da 17.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

(*3*)

(*1*)

(*2*)

(*10*)Cooking Simulator Cell v1.101 MOD APK İNDİR – 150MB

YEDEK LİNK

(*9*)YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Cooking Simulator Cell v1.101 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Cooking Simulator Cell 1.101 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

(*17*)

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.