Crash Force 3 v31.0 MOD APK – PARA HİLELİ

(*17*)Crash Force 3 v31.0 PARA HİLELİ APK, araba sürme, yarış ve kıyasıya mücadele etme oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını M2H stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz harita içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, gerçek parayla satılan TAM SÜRÜM oyun kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz arabayı satın alıp geliştirebilirsiniz. Farklı modellerde arabalar, dünyanın dört bir yanından oyuncular, zorlu haritalar ve dahası sizleri bekliyor. Crash Force 3 v31.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri three-D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Crash Force 3 Play Retailer’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Oyunumuzdan Görüntüler

(*3*)

(*1*)

(*2*)

Hile hakkında : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir, ayrıca gerçek parayla satılan tüm sürüm özelliklerin kilidi açıktır.

Crash Force 3 v31.0 MOD APK İNDİR – 46MB

(*10*)YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Crash Force 3 v31.0 OBB DATA İNDİR – 274MB

YEDEK OBB DATA

Kurulumu

Crash Force 3 v31.0OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “nl.m2h.cd3” ve Android/obb klasörüne atalım.

Crash Force 3 v31.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Crash Force 3 31.0 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

Crash Force 3 31.0 complete sürüm hile apk : oyuna gerçek parayla satılan tam sürüm oyun kilidi açık olarak başlarsınız.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.