FR LEGENDS v0.3.1 MOD APK – MEGA HİLELİ

FR LEGENDS v0.3.1 PARA HİLELİ APK, araba sürme, yarış ve waft oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını TWIN TURBO TECH stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz yollar üstünde aracınızla waft yapmak ve yüksek puanlara ulaşmaktır. FR LEGENDS içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli, top class hileli, ücretsiz alışveriş hileli olarak sunuyorum bu sayede istediğiniz arabayı satın alabilir, yolların kralı olabilirsiniz. Zorlu rakipler, modifiye sistemi, farklı araba modelleri ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 3-D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ve sensör ile sağlanabilmektedir. FR LEGENDS Play Retailer’da 300.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

(*3*)

(*13*)(*1*)

(*2*)

Hile hakkında : oyuna sınırsız para ve altın ile başlarsınız, ayrıca ücretsiz alışveriş hilesi aktiftir vip cross veya özel paketlerin fiyat butonlarına basmanız yeterlidir, sizin olacaktır. (gerçek satın alım işlemleriyle hiçbir bağlantısı yoktur)

FR LEGENDS v0.3.1 MOD APK İNDİR – 83MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

(*19*)

Kurulumu

FR LEGENDS v0.3.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

FR LEGENDS 0.3.1 para hile apk : oyuna giriş paranıza bakmanız yeterlidir.

FR LEGENDS 0.3.1 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

Fr Legends 0.3.1 alışveriş hile apk : oyun içinde gerçek parayla satılan ürünlerin fiyat butonlarına basmanız yeterlidir, sizin olacaktır. (gerçek satın alım işlemleriyle hiçbir bağlantısı yoktur)

TOPRAK KOÇ

(*17*)

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.