Futbol Temsilcisi (Soccer Agent) v1.16.0 MOD APK – PARA HİLELİ

(*1*)Futbol Temsilcisi (Soccer Agent) v1.16.0 PARA HİLELİ APK, futbol, taktik ve takım yönetim oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını BLSoftware stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız yönetici karakter ile başında bulunduğunuz takımı idare etmek ve maçları kazanmaktır. Futbol Temsilcisi içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, tam sürüm olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, değerli futbolcuları takımınıza switch edebilirsiniz. Transferler, mali – teknik işler, zorlu rakip takımlar ve dahası sizleri bekliyor. Futbol Temsilcisi (Soccer Agent) v1.16.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Soccer Agent Play Retailer’da 3.99TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

(*3*)

(*2*)

(*10*)[HİLELİ] Futbol Temsilcisi v1.16.0 MOD APK İNDİR – 30MB

[HİLELİ] YEDEK LİNK

[HİLESİZ] Futbol Temsilcisi v1.16.0 FULL APK İNDİR – 30MB

[HİLESİZ] YEDEK LİNK

Kurulumu

Futbol Temsilcisi 1.16.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Futbol Temsilcisi 1.16.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

(*16*)androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM