Gardenscapes v5.3.0 MOD APK – MEGA HİLELİ

Gardenscapes v5.3.0 YILDIZ HİLELİ APK, eşleme, bulmaca ve dekorasyon oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Playrix stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız Austin ismindeki karakter bahçenizdeki bulmacaları çözmek, puanları toplamak ve temizleyip yeniden güzel görünür hale getirmektir. Gardenscapes New Acres içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız yıldız hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm görevleri kolayca bitirebilirsiniz. Arkadaşlarınız, bahçeniz için onlarca eşya, mini oyunlar ve dahası sizleri bekliyor. Gardenscapes v5.3.0 sürümünde tropikal ve şehir karnavalı etkinlikleri sizleri bekliyor. Grafikleri 2D – 3-D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Gardenscapes Play Retailer’da 10.700.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

(*1*)

(*2*)

(*13*)(*3*)

(*10*)Gardenscapes v5.3.0 MOD APK İNDİR – 140MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Gardenscapes v5.3.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Gardenscapes 5.3.0 para hile apk : oyun içindeki harcamalarınız fiyatı “0” sıfırdır.

Gardenscapes 5.3.0 yıldız hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi yıldız harcayabilirsiniz, eksi (-) değerlere düşer.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

(*5*)RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.