Global Truck Riding Simulator v1.213 MOD APK – ARAÇ / PARA HİLELİ

Global Truck Riding Simulator v1.213 PARA HİLELİ APK, simülasyon ve kamyon – tır sürme oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Dynamic Video games Ltda firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kamyon ile bulunduğunuz şehirler arası yollarda yük taşımacılığı yapmak, görevleri tamamlamak ve para kazanmaktır. Global Truck Riding Simulator içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, yüksek seviye hileli, gerçek parayla satılan kamyonların kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yolların kralı olabilirsiniz. Güçlü tırlar, farklı yüklere özel dorseler, onlarca şehir ve dahası sizleri bekliyor. Global Truck Riding Simulator v1.213 sürümünde yeni kamyon ve trafik olayları eklenmiş olup hata düzelemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3-d olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ve sensör ile sağlanabilmektedir. Global Truck Riding Simulator Play Retailer’da 490.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

(*1*)

(*2*)

(*3*)

Global Truck Riding Simulator v1.213 MOD APK İNDİR – 745MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Global Truck Riding Simulator v1.213 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Global Truck Riding Simulator 1.213 para hile apk : oyun içinde tüm araçları satın alabilecek kadar paranız vardır.

Global Truck Riding Simulator 1.213 kamyon hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan araçların kilidi açıktır.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek hyperlink yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

(*16*)androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.