Glory of Generals 3 v1.3.0 MOD APK – MADALYA HİLELİ

Glory of Generals 3 v1.3.0 MADALYA HİLELİ APK, strateji, savaş ve gerçek tarih oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını EasyTech stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız askeri birlikler ve komutanlar ile bulunduğunuz toprakları korumak – genişletmektir. Glory of Generals 3 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız madalya hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz komutaları ordunuza ekleyip, askeri gücünüzü geliştirebilirsiniz. Dünyaca ünlü generaller, detaylı işlenmiş haritalar, uzun süren savaşlar ve dahası sizleri bekliyor. Glory of Generals 3 v1.3.0 sürümünde yeni bölümler eklenmiş olup askeri birlikler için düzenlemeler yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Glory of Generals 3 Play Retailer’da 9.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

(*1*)

(*3*)

(*2*)
(*8*)[embedded content]

Glory of Generals 3 v1.3.0 MOD APK İNDİR – 101MB

(*10*)YEDEK LİNK

(*9*)YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Glory of Generals 3 v1.3.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Glory of Generals 3 1.3.0 madalya hile apk : oyuna giriş yaptığınızda madalya miktarlarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM