Grand Survival Ocean Journey v1.0.13 MOD APK – PARA HİLELİ

(*1*)Grand Survival Ocean Journey v1.0.13 PARA HİLELİ APK, hayatta kalma, macera ve sular üstünde geçen oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını supermetacore firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz sal üstünde yaşam alanınızı kurmak, farklı adalara ulaşmak ve düşmanlarınızla mücadele etmektir. Grand Survival Ocean Journey içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, gerçek parayla satılan silahların kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yeni bölgeleri keşfedebilirsiniz. Farklı ekipmanlar, craft sistemi, peşinizden ayrılmayan köpek balığı ve dahası sizleri bekliyor. Grand Survival Ocean Journey v1.0.13 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri three-D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Grand Survival Ocean Journey Play Retailer’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Oyunumuzdan Görüntüler

(*2*)

(*13*)(*3*)

Grand Survival Ocean Journey v1.0.13 MOD APK İNDİR – 123MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Grand Survival Ocean Journey v1.0.13 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Grand Survival Ocean Journey v1.0.13 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Grand Survival Ocean Journey 1.0.13 silah hile apk : oyuna gerçek parayla satılan silahlara sahip olarak başlarsınız ayrıca mail kısmında da teslim alabileceğiniz eşyalar vardır.

Tem 20, 2021TOPRAK KOÇ

(*20*)

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)
dosya indirme sorunu için

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.