Hitman Sniper The Shadows v0.6.0 MOD APK – MERMİ HİLELİ

Hitman Sniper The Shadows v0.6.0 MERMİ HİLELİ APK, aksiyon, nişan alma ve suikast üzerine kurulu oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını SQUARE ENIX LTD stüdyosunun üstlendiği Android platformuna tamamen giriş yapmaya hazırlanan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter bulunduğunuz görevlerde düşman hedeflerini etkisiz hale getirmek ve bölüm sonlarına ulaşmaktır. Hitman Sniper The Shadows içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız mermi hileli olarak sunuyorum bu sayede aralıksız ateş edebilir, düşmanlarınızı kolayca avlayabilirsiniz. Farklı silahlar, tehlikeli hedefler, farklı görev haritaları ve dahası sizleri bekliyor. Hitman Sniper The Shadows v0.6.0 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri three-D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Hitman Sniper The Shadows Play Retailer’da erken erişim aşamasındadır.

Oyunumuzdan Görüntüler

(*3*)

(*1*)

(*2*)

UYARI : oyunu kurup – oynayabilmek için ARMV8 işlemcili bir cihaza ihtiyacınız vardır, aksi halde kurulmaz veya çalışmaz.

Hile hakkında : oyun içinde merminiz ateş ettikçe artar, azalmaz.

Hitman Sniper The Shadows v0.6.0 MOD APK İNDİR – 455MB

(*11*)YEDEK LİNK

(*9*)YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Hitman Sniper The Shadows v0.6.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Hitman Sniper The Shadows 0.6.0 mermi hile apk : oyun içinde ateş ettikçe merminiz artar.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

(*6*)dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

(*6*)cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.