Human Fall Flat v1.7 FULL APK – TAM SÜRÜM

Human Fall Flat v1.7 FULL APK, zorlu parkur ve simülasyon oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını 505 Video games Srl firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız komik karakter ile bulunduğunuz zorlu engellerin bulunduğunuz evrende daima ileri doğru gitmek ve sona ulaşmaktır. Dünyanın dört bir yanından oyuncular, tuzaklar, farklı dünyalar ve dahası sizleri bekliyor. Human Fall Flat v1.7 sürümünde uzun zamandır beklenen orman güncellemesi ve yeni bölümler eklenmiş olup hata düzenlemeleri yapılmıştır. Parkurlarda ilerleyin, diğer oyunculara yardım edin veya işlerini bitirin. Grafikleri three-D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Human: Fall Flat Play Retailer’da 41.99TL’dir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

(*1*)

(*2*)

(*3*)

Human Fall Flat v1.7 FULL APK İNDİR – 43MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

(*8*)YEDEK LİNK

Human Fall Flat v1.7 OBB DATA İNDİR – 558MB

(*13*)YEDEK OBB DATA

Kurulumu

Human Fall Flat v1.7 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.and.games505.humanfallflat” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Human Fall Flat v1.7 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

(*7*)

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.