Human Useful resource Gadget v1.0.5 FULL APK – TAM SÜRÜM

Human Useful resource Gadget v1.0.5 FULL APK, programlama komutlarına ilginiz varsa işletme ve mini yönetim oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını The next day Company stüdyosunun üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz ofiste karakteriniz ile sıralamalar – seçimler yaparak ilerlemek ve görevleri başarıyla tamamlamaktır. Yapmanız gereken onlarca iş, diğer ofis çalışanları, her şeye sinirlenen bir patron ve dahası sizleri bekliyor. Human Useful resource Gadget v1.0.5 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Grafikleri 2D – 3-d olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Human Useful resource Gadget Play Retailer’da 16.99TL’dir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

(*1*)

(*3*)

(*2*)

Human Useful resource Gadget v1.0.5 FULL APK İNDİR – 100MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Human Useful resource Gadget v1.0.5 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Tem 22, 2021TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)
dosya indirme sorunu için

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

(*16*)androidoyunclub-kaspersky

(*5*)RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.