International Conqueror 3 v1.2.36 MOD APK – MEGA HİLELİ

International Conqueror 3 v1.2.36 MEGA HİLELİ APK, strateji, savaş ve tarih üzerine kurulu oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını EasyTech stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız başında bulunduğunuz devlet yönetimini harita üstünde yönetmek, ordunuzla savaşlara katılmak ve sınırlarınızı genişletmektir. International Conqueror 3 içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız madalya hileli ve sınırsız kaynak hileli olarak sunuyorum bu sayede düşman birliklerini rahatça yok edebilir, generalleri satın alabilirsiniz. Gerçek dönem haritaları, uzun süren savaşlar, ünlü generaller ve dahası sizleri bekliyor. International Conqueror 3 v1.2.36 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. International Conqueror 3 Play Retailer’da 165.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

(*14*)(*3*)

(*1*)

(*2*)

UYARI : oyundaki hileleri sorunsuz kullanabilmek için aşağıdaki KURULUM kısmını okuyunuz.

International Conqueror 3 v1.2.36 MOD APK İNDİR – 71MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

International Conqueror 3 v1.2.36 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

International Conqueror 3 1.2.36 madalya hile apk : oyuna giriş yaptığınızda madalya miktarına bakmanız yeterlidir.

International Conqueror 3 1.2.36 kaynak hile apk : oyunu ilk açılıştan sonra kapatın ardından tekrar açın, tüm kaynaklarınız sınırsız olmuştur.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.