Steel Infantrymen 3 v2.91 MOD APK – PARA HİLELİ

(*1*)Steel Infantrymen 3 v2.91 PARA HİLELİ APK, mini aksiyon ve macera oyunlarını seviyorsanız denebileceğiniz yapımcılığını Play365 firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız silahlı karakter ile bulunduğunuz bölümlerde düşman hedeflerini etkisiz hale getirmek ve görevleri tamamlamaktır. Steel Infantrymen 3 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Onlarca aşama, farklı ekipmanlar, tehlikeli hedefler ve dahası sizleri bekliyor. Steel Infantrymen 3 v2.91 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Steel Infantrymen 3 Play Retailer’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

Oyunumuzdan Görüntüler

(*2*)

(*3*)

Hile hakkında: oyunda istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

Steel Infantrymen 3 v2.91 MOD APK İNDİR – 121MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Steel Infantrymen 3 v2.91 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Steel Infantrymen 3 2.91 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

Tem 18, 2021TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)
dosya indirme sorunu için

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.

(*18*)