Mr Autofire v1.9.2 MOD APK – ELMAS HİLELİ

Mr Autofire v1.9.2 ELMAS HİLELİ APK, uğraştıran ve kıyasıya mücadele etme türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Lightheart Leisure firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz bölümlerde düşmanlarınızı yok etmek ve sona ulaşmaktır. Mr Autofire içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, düşmanlarınıza karşı bir adım önde olabilirsiniz. Farklı silahlar, onlarca aşama, güçlü düşmanlar ve dahası sizleri bekliyor. Mr Autofire v1.9.2 sürümünde yeni bölümler ve kahramanlar eklenmiş olup hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Mr Autofire Play Retailer’da 50.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

(*1*)

(*2*)

(*13*)(*3*)

Hile hakkında : oyun içinde istediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir, her zaman yeter.

Mr Autofire v1.9.2 MOD APK İNDİR – 118MB

YEDEK LİNK

(*9*)YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Mr Autofire v1.9.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Mr Autofire 1.9.2 elmas hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

Mr Autofire 1.9.2 para hile apk : oyun içinde elmas bozdurarak paraya sahip olabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.