Now not Precisely A Hero v1.0.9 MOD APK – BİLET HİLELİ

Tam Olarak Bir Kahraman Değil v1.0.9 BİLET HİLELİ APK, seçim yapma ve hikaye türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Buff Studio firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız Riley adındaki karakter ile bulunduğunuz garip dünya içinde seçimler yaparak ilerlemek ve süper kahramanlık yapmaya çalışmaktır. Now not Precisely A Hero içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız bilet hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, herhangi bir kısıtlamaya takılmadan oynamaya devam edebilirsiniz. Etkileşime geçebileceğiniz onlarca karakter, seçtiklerinize göre şekillenen hikaye, farklı görevler ve dahası sizleri bekliyor. Tam Olarak Bir Kahraman Değil v1.0.9 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Now not Precisely A Hero Play Retailer’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

(*1*)

(*2*)

(*3*)

(*10*)Now not Precisely A Hero v1.0.9 MOD APK İNDİR – 80MB

YEDEK LİNK

(*9*)YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Now not Precisely A Hero v1.0.9 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Now not Precisely A Hero 1.0.9 bilet hile apk : oyuna giriş yaptığınızda bilet miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.