Quantity 752 A New Hope v1.016 FULL APK – TAM SÜRÜM

Quantity 752 A New Hope v1.016 FULL APK, korku, aksiyon ve gizem türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Intensity of Play studio firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü karakter ile bulunduğunuz karanlık hapishane içinde ilerlemek, tehlikeli canavarlardan kaçmak ve çıkış yolunu bulmaktır. Etkileşime geçebileceğiniz farklı eşyalar, açılması gereken onlarca kapı, el aletleriniz – silahlarınız ve dahası parmaklarınızın ucunda olacaktır. Quantity 752 A New Hope v1.016 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Tehlikeli düşmanlar, karmaşık koridorlar, aktif edilmesi gereken sistemler sizleri bekliyor. Grafikleri 3-d olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. N°752 A New Hope-Horror within the jail Play Retailer’da 26.99TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

(*2*)

(*1*)

(*3*)

(*13*)Quantity 752 A New Hope v1.016 FULL APK İNDİR – 28MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Quantity 752 A New Hope v1.016 OBB DATA – 273MB

YEDEK OBB DATA

Kurulumu

Quantity 752 A New Hope v1.016 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.DPlay.Number752Ch1” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Quantity 752 A New Hope v1.016 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

(*6*)dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

(*6*)cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM