Penguin Isle v1.34.1 MOD APK – PARA HİLELİ

(*1*)Penguin Isle v1.34.1 PARA HİLELİ APK, işletme ve idle türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Habby stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz buz kütlesi üstünde penguenler için yaşama alanı kurmak, geliştirmeler – inşaatlar yapmak ve görevleri tamamlamaktır. Penguin Isle içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, adanızı hızlıca geliştirebilirsiniz. Zor görevler, komik penguenler, bitmek bilmeyen inşaatlar ve dahası sizleri bekliyor. Penguin Isle v1.34.1 sürümünde yeni etkinlikler eklenmiş olup hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3-d olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Penguin Isle Play Retailer’da 330.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

(*2*)

(*12*)(*3*)

Hile hakkında : oyun içindeki öğretici mod bittikten sonra sağ üst köşedeki elmas ile satılan ürünlerin olduğu marketten altın satın alabilir veya istediğiniz kadar sandık açabilirsiniz, fiyatı “0” sıfırdır.

Penguin Isle v1.34.1 MOD APK İNDİR – 93MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Penguin Isle v1.34.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Penguin Isle 1.34.1 elmas hile apk : oyun içinde elmas ile yapılan satın alımların fiyatı “0” sıfırdır.

Penguin Isle 1.34.1 para hile apk : oyun içinde elmas bozdurup paraya sahip olabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.