Pixel Fight Zombies Strike v3.11.3 MOD APK – PARA HİLELİ

Pixel Fight Zombies Strike v3.11.3 PARA HİLELİ APK, zombilere karşı savaş ve aksiyon türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını GS Video games firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz görevlerde karşınıza çıkan zombileri yok etmek ve bölüm sonlarına ulaşmaktır. Pixel Fight Zombies Strike içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede zombilere karşı mücadele edebilir, yenilmez olup tüm silahları kullanabilirsiniz. Farklı silahlar, onlarca aşama, saldırgan zombiler ve dahası sizleri bekliyor. Pixel Fight Zombies Strike v3.11.3 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3-D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Pixel Fight Zombies Strike Play Retailer’da 130.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

(*3*)

(*1*)

(*13*)(*2*)

Pixel Fight Zombies Strike v3.11.3 MOD APK İNDİR – 105MB

(*11*)YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Pixel Fight Zombies Strike v3.11.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Pixel Fight Zombies Strike 3.11.3 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Pixel Fight Zombies Strike 3.11.3 silah hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan silahların kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.