Crops vs Zombies 2 v8.8.1 MOD APK – MEGA HİLELİ

(*4*)Crops vs Zombies 2 v8.8.1 PARA HİLELİ APK, zombilere karşı savaş ve savunma türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ELECTRONIC ARTS stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız bitkiler ile bulunduğunuz bölümlerde zombileri durdurmak için savunma yapmak ve görevleri tamamlamaktır. Crops vs Zombies 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, zombileri yok edebilirsiniz. Bitmek bilmeyen zombi akınları, farklı yeteneklere sahip bitkiler, onlarca aşama ve dahası sizleri bekliyor. Crops vs Zombies 2 v8.8.1 sürümünde yeni bitkiler eklenmiş olup hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D – three-D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Crops vs Zombies 2 Play Retailer’da 6.900.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

(*13*)(*1*)

(*2*)

(*3*)

UYARI : oyunu ilk defa oynayacaksınız bir defaya mahsus Google Play Retailer’dan indirme başlatıp iptal edin daha sonra APK dosyasını kurun aksi halde lisans hatası verir.

Crops vs Zombies 2 v8.8.1 MOD APK İNDİR – 21MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

(*8*)YEDEK LİNK

Kurulumu

Crops vs Zombies 2 v8.8.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Crops vs Zombies 2 8.8.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Crops vs Zombies 2 8.8.1 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

(*6*)dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

(*6*)cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM