Ranking Hero v2.75 MOD APK – PARA HİLELİ

(*1*)Ranking Hero v2.75 PARA HİLELİ APK, futbol ve şut çekme oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını First Contact Video games Ltd firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız futbolcu ile maçlara çıkmak, rakip takımın kalesine topları yollamak ve galip gelmektir. Ranking! Hero içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız can hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz kadar oynayabilir, tüm hatalı vuruşlarınızı geri sarabilirsiniz. Taktik gerektiren paslaşmalar, onlarca bölüm, gerçek maçlardan pozisyonlar ve dahası sizleri bekliyor. Ranking Hero v2.75 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3-D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Ranking! Hero Play Retailer’da 6.800.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

(*2*)

(*3*)

Hile hakkında : oyun içinde paranız “0” sıfır olsa bile harcama yapabilirsiniz, her zaman yeter.

Ranking Hero v2.75 MOD APK İNDİR – 96MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

KURULUMU

Ranking! Hero v2.75 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Ranking! Hero 2.75 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz para miktarı önemli değildir.

Ranking! Hero 2.75 enerji hile apk : oyun içindeki enerjiniz sınırsızdır.

UYARI : oyun bazı cihazlarda durduruldu hatası verebilir, yapımcı kaynaklıdır.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

(*6*)dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

(*16*)(*7*)

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

(*6*)cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM