Spaceflight Simulator v1.5.2 MOD APK – TÜM KİLİTLER AÇIK

(*1*)Spaceflight Simulator v1.5.2 FULL APK, uzayda geçen simülasyon oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Stefo Mai Morojna üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz malzemeleri birleştirerek uzay mekiğinizi yapmak ve farklı gezegenlere ulaşmaktır. Spaceflight Simulator içinde yaşanan genel kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz parçaları kullanıp, gelişmiş bir uzay mekiğine sahip olabilirsiniz. Onlarca malzeme, hayal gücünüze bağlı tasarımlar, ulaşmanız gereken gezegenler ve dahası sizleri bekliyor. Spaceflight Simulator v1.5.2 sürümünde birçok malzeme için düzenleme ve ara yüz geliştirmesi yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Spaceflight Simulator Play Retailer’da 280.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

(*2*)

(*3*)

(*4*)

UYARI : aşağıdaki işlem sırasına uymanız gerekiyor.

1.MOD APK dosyasını indirip kurun, oyuna giriş yapın ve yeni dünya oluşturun ardından oyunu kapatın. 2.MOD APK dosyasını indirin telefonunuzda kurulu olan oyunu silmeden üzerine kurun ve giriş yapın.

(*10*)1.MOD APK dosyası

1.MOD APK YEDEK

2.MOD APK dosyası

2.MOD APK YEDEK

Kurulumu

Spaceflight Simulator v1.5.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Spaceflight Simulator 1.5.2 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan parça ve özelliklerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

(*5*)RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.