Surgeon Simulator v1.5 FULL APK – TAM SÜRÜM

Surgeon Simulator v1.5 FULL APK, simülasyon ve hastane oyunlarına ilginiz varsa denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Bossa Studios Ltd stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız doktor karakter ile hastalarınızı başarılı bir şekilde ameliyat etmek ve yaşamalarını sağlamaktır. Onlarca hastane ekipmanı, zor geçen ameliyatlar, kurtarmanız gereken hastalar ve dahası sizleri bekliyor. Surgeon Simulator v1.5 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Hastalarınızın hayatları, özel ekipmanlar, zor bir iş parmaklarınızın ucundadır. Grafikleri 3-D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Surgeon Simulator Play Retailer’dan artık kaldırılmıştır.

Oyunumuzdan Görüntüler

(*3*)

(*1*)

(*2*)

(*10*)Surgeon Simulator v1.5 FULL APK İNDİR – 237MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Surgeon Simulator v1.5 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek hyperlink yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

(*5*)RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.