Sword & Glory v1.5.12 MOD APK – PARA HİLELİ

Sword & Glory v1.5.12 PARA HİLELİ APK, macera ve kılıç mücadelesi oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Ifelse Media Ltd stüdyosunun üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahraman ile bulunduğunuz Viking evreni içinde rakiplerinizle savaşmak, galip gelmek ve klanınızı onurlandırmaktır. Sword & Glory içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede istediğiniz karakteri seçebilir, rahatça özelleştirip tüm ekipmanları kullanabilirsiniz. Bitmek bilmeyen dövüşler, farklı ekipmanlar, tehlikeli düşmanlar ve dahası sizleri bekliyor. Sword & Glory v1.5.12 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri three-D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Sword & Glory Play Retailer’da 18.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

(*3*)

(*1*)

(*12*)(*2*)

UYARI : oyunu kurup – oynayabilmek için ARMV8 işlemcili bir cihaza ihtiyacınız vardır, aksi halde kurulmaz veya çalışmaz.

Sword & Glory v1.5.12 MOD APK İNDİR – 62MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Sword & Glory v1.5.12 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Sword & Glory 1.5.12 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Sword & Glory 1.5.12 gümüş para hile apk : oyun içindeki ana paranızı bozdurarak gümüş para elde edebilirsiniz.

(*18*)Would possibly 26, 2021TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

(*5*)RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.