The Bonfire 2 Uncharted Shores v155.0.8 MOD APK – MEGA HİLELİ

The Bonfire 2 Uncharted Shores v155.0.8 PARA HİLELİ APK, strateji, macera ve hayatta kalma türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını FredBear Video games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız sahibi olduğunuz arazi üzerine krallığınızı kurmak, yeni bölgeleri keşfetmek ve düşmanlarınıza karşı üstün olmaktır. The Bonfire 2 Uncharted Shores içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani inşaat – geliştirme hileli olarak sunuyorum bu sayede gerekli yapıları kurabilir, daha çabuk şehrinizi geliştirebilirsiniz. Farklı yeteneklere sahip karakterler, zor görevler, bitmek bilmeyen inşaat işleri ve dahası sizleri bekliyor. The Bonfire 2 Uncharted Shores v155.0.8 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D – three-D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. The Bonfire 2 Uncharted Shores Play Retailer’da erken erişim aşamasındadır.

Oyunumuzdan Görüntüler

(*1*)

(*14*)(*3*)

(*2*)

UYARI : hileyi sorunsuz kullanabilmek için kurulum kısmını okumanız yeterlidir.

[inşaat + tam sürüm] The Bonfire 2 v155.0.8 MOD APK İNDİR – 120MB

[inşaat + tam sürüm] YEDEK LİNK

[sadece tam sürüm] The Bonfire 2 v155.0.8 FULL APK İNDİR – 120MB

(*8*)[sadece tam sürüm] YEDEK LİNK

Kurulumu

The Bonfire 2 Uncharted Shores v137.0.8 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

The Bonfire 2 155.0.8 tam sürüm apk : oyuna giriş yaptığınızda tam sürüm satın alma uyarısı gelecektir, proceed butonuna basıp geçin ardından get started butonuna basmadan önce sağ alt köşedeki “Take away Commercials” butonuna basın, hata verecektir ancak tam sürüm kilidi açılacaktır. Artık gün sınırına takılmadan oynayabilirsiniz. Her oyuna giriş yaptığınızda yapmanız gerekiyor.

The Bonfire 2 Uncharted Shores 155.0.8 inşaat hile apk : oyun içindeki kaynaklarınız tüm inşaatlara yeter ve harcama yapabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

The Bonfire 2 Uncharted Shores 155.0.8 geliştirme hile apk : oyun içindeki kaynaklarınız tüm bina geliştirmelerine yeter ve harcama yapabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.