Categories
android games

The Sims UnfastenedPlay v5.55.6 MOD APK – PARA HİLELİ

The Sims UnfastenedPlay v5.55.6 PARA HİLELİ APK, simülasyon ve karakter yönetim oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını ELECTRONIC ARTS stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz açık dünya içinde görevleri tamamlamak, arkadaşlarınız vaki geçirmek ve evinizi dekore etmektir. The Sims UnfastenedPlay içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız simoleons hileli, sınırsız way of life puan hileli, 15.seviye vip hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm şehre sahip olabilir, karakterlerinizi istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Yapılacak onlarca iş, eviniz için eşyalar, arkadaşlarınız ve dahası sizleri bekliyor. The Sims UnfastenedPlay v5.55.6 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3-d olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. The Sims UnfastenedPlay Play Store’da 5.400.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

The Sims UnfastenedPlay v5.55.6 MOD APK İNDİR – 23MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

KURULUMU

The Sims UnfastenedPlay v5.55.6 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

The Sims UnfastenedPlay 5.55.6 simoleons hile apk : oyuna giriş yaptığınızda simoleons miktarınıza bakmanız yeterlidir.

The Sims UnfastenedPlay 5.55.6 way of life hile apk : oyuna giriş yaptığınızda way of life miktarınıza bakmanız yeterlidir.

The Sims UnfastenedPlay 5.55.6 vip hile apk : oyuna giriş yaptığınızda 15.seviye vip ile başlarsınız.

UYARI : oyunu oynayabilmek için aktif web bağlantısı gereklidir.

NOT : Oyun ilk açılışta veri dosyası indirecektir.

Eyl 3, 2020TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)
dosya indirme sorunu için

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM