Categories
android games

The Sims FreePlay v5.58.0 MOD APK – PARA HİLELİ

(*15*)The Sims UnfastenedPlay v5.58.0 PARA HİLELİ APK, karakter simülasyon ve gerçek yaşamı konu alan oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ELECTRONIC ARTS firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz şehir içinde evinizi dekore etmek, görevleri tamamlamak ve arkadaşlarınızla vakit geçirmektir. The Sims UnfastenedPlay içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız simoleons hileli, sınırsız way of life puan hileli, 15.seviye vip hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm şehre sahip olabilir, karakterlerinizi istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Arkadaşlarınız, şehir ortamı, görevler ve dahası sizleri bekliyor. The Sims UnfastenedPlay v5.58.0 sürümünde düğün etkinlikleri eklenmiştir. Grafikleri 3-d olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. The Sims UnfastenedPlay Play Store’da 5.485.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

(*2*)

(*3*)

(*1*)

The Sims UnfastenedPlay v5.58.0 MOD APK İNDİR – 23MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

KURULUMU

The Sims UnfastenedPlay v5.58.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

The Sims UnfastenedPlay 5.58.0 simoleons hile apk : oyuna giriş yaptığınızda simoleons miktarınıza bakmanız yeterlidir.

The Sims UnfastenedPlay 5.58.0 way of life hile apk : oyuna giriş yaptığınızda way of life miktarınıza bakmanız yeterlidir.

The Sims UnfastenedPlay 5.58.0 vip hile apk : oyuna giriş yaptığınızda 15.seviye vip ile başlarsınız.

UYARI : oyunu oynayabilmek için aktif web bağlantısı gereklidir.

NOT : Oyun ilk açılışta veri dosyası indirecektir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

(*20*)

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

(*5*)RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM