The Strolling Zombie 2 v3.5.12 MOD APK – PARA HİLELİ

(*15*)The Strolling Zombie 2 v3.5.12 PARA HİLELİ APK, aksiyon, FPS ve zombilere karşı savaş oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Alda Video games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahraman ile bulunduğunuz görevlerde zombileri yok etmek, insanları kurtarmak ve bölüm sonlarına ulaşmaktır. The Strolling Zombie 2: Zombie shooter içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz silahları satın alıp zombilere karşı mücadelenizde başarılı olabilirsiniz. Zor görevler, farklı silahlar – ekipmanlar, tehlikeli zombiler ve dahası sizleri bekliyor. The Strolling Zombie 2 v3.5.12 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3-d olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. The Strolling Zombie 2 Play Retailer’da 630.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

(*3*)

(*1*)

(*12*)(*2*)

Hile hakkında : oyun içinde istediğiniz gibi para – altın harcayabilirsiniz sahip olduğunuz miktar azalmaz, artar.

(*10*)The Strolling Zombie 2 v3.5.12 MOD APK İNDİR – 53MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

The Strolling Zombie 2 v3.5.10 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

The Strolling Zombie 2 3.5.12 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

The Strolling Zombie 2 3.5.12 altın hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi altın harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

(*5*)RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.