Categories
tech

„TomTom” išleido specialią navigacijos programą „Huawei” telefonams: stipriausias „Google Maps” konkurentas

Praėjusiais metais įvestos JAV sankcijos „Huawei” sukėlė nemažai problemų. Kompanija neteko teisės savo telefonuose diegti „Google” paslaugų, todėl jai teko kurti nuosavą alternatyvą „Google Play” aplikacijų parduotuvei – taip gimė „Huawei AppGallery”. Tiesa, tai neišsprendė visų problemų, nes bendrovė turėjo surasti, ir kuo pakeisti tokias populiarias paslaugas kaip „Google Maps”.

Visgi praėjus nemažai laiko po draudimų įsigaliojimo sprendimas buvo rastas – vienas didžiausių pasaulyje navigacijos paslaugų teikėjų pasaulyje „TomTom” neseniai „AppGallery” parduotuvėje patalpino „Huawei” įrenginiams skirtą žemėlapių programą „TomTom Go”, kuri jau kurį laiką siūloma „AppStore” ir „Google Play” platformose.

Programėlė siūlo detalius žemėlapius, kuriuos galima atsisiųsti ir išsaugoti telefono atmintyje, kad nuvykus į kitą šalį nereikėtų naudotis brangiu internetu. Taip pat aplikacijoje yra ir eismo informacijos sekimo funkcija, padedanti suplanuoti maršrutą išvengiant spūsčių bei visa informacija apie toliau kelyje tykančius greičio matuoklius ar policijos ekipažus.

„TomTom Go” pasižymi gausia lankytinių vietų biblioteka, tad kone kiekviename pasaulio kampelyje galėsite surasti įvairius paminklus, muziejus, restoranus ar nakvynės vietas. „TomTom” pabrėžia, jog jos navigacijos programoje niekada nebus rodomos reklamos.

Tiesa, yra kabliukas. „TomTom Go” „Huawei” telefonų savininkams yra nemokama tik pirmas 30 dienų. Vėliau vartotojas turi pasirinkti jam labiau priimtiną mokėjimo planą – €1,99 consistent with mėnesį arba €12,99 metams.

Vis dėlto verta paminėti, kad „TomTom Go” nėra vienintelė navigacijos programa „Google” paslaugų neturintiems „Huawei” išmaniesiems. „AppGallery” jau kurį laiką siūloma visiškai nemokama „Here” aplikacija, taip pat leidžianti atsisiųsti žemėlapius naudojimui be interneto. Teisybės dėlei reikia pasakyti, kad „TomTom Go” yra kiek stambesnio kalibro žaidėjas, žemėlapių detalumu bei funkcijomis neretai lenkiantis web ir tą patį „Google Maps”.

„TomTom Go” iš „AppGallery” galite atsisiųsti paspaudę šią nuorodą. Na, o jei įsigijote „Huawei P40” serijos įrenginį ir norėtumėte sužinoti, kaip įsidiegti visas reikalingas programėles, maloniai kviečiame užmesti akį į mūsų specialiai tam paruoštą gidą (jį rasite čia).