Towerlands v2.0.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Towerlands v2.0.1 PARA HİLELİ APK, strateji ve savunma türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Black Bears firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahramanlar ve kuleniz ile bölgenizi korumak için düşman akınlarını durdurmaktır. Towerlands – technique of tower protection içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, özel kahraman hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, kulenizi ve savaşçılarınızı geliştirebilirsiniz. Onlarca aşama, farklı yeteneklere sahip savaşçılar, güçlü düşmanlar ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Towerlands Play Retailer’da 42.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Oyunumuzdan Görüntüler

(*1*)

(*3*)

(*2*)

BİLGİLENDİRME : hileyi sorunsuz kullanabilmek için kurulum kısmındaki açıklamaları okumanız yeterlidir.

Towerlands v2.0.1 MOD APK İNDİR – 102MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

(*17*)

Kurulumu

Towerlands v2.0.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Towerlands 2.0.1 altın hile apk : oyun içinde gerçek parayla satın alım bölümünden istediğiniz kadar altın alabilirsiniz. Alacağınız ürünün fiyatına dokunun, hata verdiğinde telefonunuzun geri tuşuna basın, altın artık sizindir. (gerçek satın alım işlemleriyle hiçbir bağlantısı yoktur)

Towerlands 2.0.1 elmas hile apk : oyun içinde gerçek parayla satın alım bölümünden istediğiniz kadar elmas alabilirsiniz. Alacağınız ürünün fiyatına dokunun, hata verdiğinde telefonunuzun geri tuşuna basın, elmas artık sizindir. (gerçek satın alım işlemleriyle hiçbir bağlantısı yoktur)

Towerlands 2.0.1 karakter hile apk : oyun içinde gerçek parayla satın alım bölümünden istediğiniz karakteri alabilirsiniz. Alacağınız ürünün fiyatına dokunun, hata verdiğinde telefonunuzun geri tuşuna basın, karakter artık sizindir. (gerçek satın alım işlemleriyle hiçbir bağlantısı yoktur)

Tem 17, 2021TOPRAK KOÇ

(*17*)

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)
dosya indirme sorunu için

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.