Trafik Tur v1.6.2 MOD APK – ARABA HİLELİ

Trafik Tur v1.6.2 ARABA HİLELİ APK, yarış ve araba sürme oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Wolves Interactive stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız araç ile bulunduğunuz yollarda ilerlemek, rakiplerinizi sollamak ve bitiş çizgisine varmaktır. Trafik Tur içinde yaşanan genel kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani tüm araçların kilidi açık olarak sunuyorum bu sayede istediğiniz arabayı seçebilir, rakiplerinize karşı daima önde olabilirsiniz. Farklı oyun modları, hızlı arabalar, dünyanın dört bir yanından rakipler ve dahası sizleri bekliyor. Trafik Tur v1.6.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3-D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör veya tek parmak ile sağlanabilmektedir. Trafik Tur Play Retailer’da 345.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

(*3*)

(*1*)

(*2*)

Trafik Tur v1.6.2 MOD APK İNDİR – 73MB

(*11*)YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Trafik Tur v1.6.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Trafik Tur 1.6.2 araba hile apk : oyun içindeki tüm araçların kilidi açıktır, istediğinizi seçip kullanabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

(*6*)dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

(*6*)cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.