Vector 2 Top rate v1.1.2 MOD APK – PARA HİLELİ

Vector 2 Top rate v1.1.2 PARA HİLELİ APK, sonsuz koşu oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını NEKKI firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz makine evreni içinde daima ileri doğru gitmek, engelleri – tuzakları aşmak ve bölüm sonuna ulaşmaktır. Vector 2 Top rate içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede karakterinizi istediğiniz gibi geliştirebilir, tüm eşyaları son seviye yapıp görevleri tamamlayabilirsiniz. Tehlikeli atlayışlar, özel yetenekleriniz, onlarca aşama ve dahası sizleri bekliyor. Vector 2 Top rate v1.1.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Vector 2 Top rate Play Retailer’da 6.99TL’dir.

Oyunumuzdan Görüntüler

(*3*)

(*1*)

(*13*)(*2*)

Hile hakkında : oyun içinde harcamalarınızın fiyatı “0” sıfırdır.

Vector 2 Top rate v1.1.2 MOD APK İNDİR – 97MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

KURULUMU

Vector 2 Top rate v1.1.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Vector 2 Top rate 1.1.2 para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz paranız azalmaz.

Vector 2 Top rate 1.1.2 hile apk : oyun top rate sürüm olduğu için tüm geliştirmeler ücretsizdir ve sıkıcı reklamlar yoktur.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

(*6*)dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

(*6*)cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.