Warplanes WW1 Sky Aces v1.4 MOD APK – MEGA HİLELİ

(*4*)Warplanes WW1 Sky Aces v1.4 PARA HİLELİ APK, uçak simülasyon ve savaş oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını House Web Video games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız savaş uçakları ile bulunduğunuz görevlerde düşman hedeflerini yok etmek ve bölüm sonlarına ulaşmaktır. Warplanes WW1 Sky Aces içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız altın hileli, sınırsız yakıt hileli, top rate yani özel üyelik hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz uçakları satın alıp rahatça geliştirebilirsiniz. 1.Dünya Savaşı döneminden uçaklar, tehlikeli it dalaşları, zor görevler ve dahası sizleri bekliyor. Warplanes WW1 Sky Aces v1.4 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3-D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Warplanes WW1 Sky Aces Play Retailer’da 16.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

(*1*)

(*2*)

(*3*)

BİLGİLENDİRME : hileyi sorunsuz kullanabilmek için kurulum kısmındaki açıklamaları okumanız yeterlidir.

Warplanes WW1 Sky Aces v1.4 MOD APK İNDİR – 80MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Warplanes WW1 Sky Aces v1.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Warplanes WW1 Sky Aces 1.4 hile apk : oyun içinde gerçek parayla satılan tüm para, altın, uçak ve top rate paketlerin fiyat butonlarına basmanız yeterlidir, birimler hangarınıza eklenecektir. (gerçek satın alım işlemleriyle hiçbir bağlantısı yoktur)

Tem 30, 2021TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)
dosya indirme sorunu için

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

(*16*)androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM

Bilgilendirme

Aşağıdakilerden başka sosyal medya hesabım veya herhangi bir forumda – sitede üyeliğim yoktur.