Worms 2 Armageddon v2.1.724025 MOD APK – PARA HİLELİ

Worms 2 Armageddon v2.1.724025 PARA HİLELİ APK, strateji, kıyasıya mücadele ve mini savaş türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Staff 17 Virtual Restricted firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız solucanlar ile bulunduğunuz savaş alanı içinde düşman takımla kapışmak ve galip gelmektir. Worms 2 Armageddon içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz ekipmanları satın alabilirsiniz. Güçlü rakipler, farklı silahlar, zorlu haritalar ve dahası sizleri bekliyor. Worms 2 Armageddon v2.1.724025 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Worms 2 Armageddon Play Retailer’da 40.99TL’dir, 63.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

(*1*)

(*2*)

(*3*)

Hile hakkında : oyun içinde paranız harcadıkça artar. Artan parayı görmek için marketten çıkıp tekrar girmeniz yeterlidir.

Worms 2 Armageddon v2.1.724025 MOD APK İNDİR – 97MB

YEDEK LİNK

(*9*)YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Worms 2 Armageddon v2.1.724025 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Worms 2 Armageddon v2.1.724025 para hile apk : oyun içinde paranız harcadıkça artar.

TOPRAK KOÇ

(*17*)

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM