Categories
android games

Mars Mars v29 MOD APK – PARA / KARAKTER HİLELİ

Mars Mars v29 PARA  HİLELİ APK, zor oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Pomelo Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız astronot karakter ile bulunduğunuz Mars gezegeninde daima ileri doğru gitmek, engellere takılmadan yüksek puanlara ulaşmaktır. Mars: Mars içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, tüm karakterler kullanıma açık şekilde sunuyorum bu sayede tüm kahramanları kullanabilir, oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Onlarca bölüm, özel karakterler, aşılması güç engeller ve dahası sizleri bekliyor. Mars Mars v29 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri three-D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Mars Mars Play Store’da 200.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Mars Mars v29 MOD APK İNDİR – 58MB

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

YEDEK LİNK

Kurulumu

Mars Mars v29 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Mars Mars para hile apk : oyun içinde ilk para kazanmanızdan sonra para miktarına bakmanız yeterlidir.

Mars Mars karakter hile apk : oyun içinde tüm karakterler kullanıma açıktır.

TOPRAK KOÇ

İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı web tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

dosya indirme sorunu için


Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Bilgilendirme

androidoyunclub-kaspersky

RAR’dan ÇIKARMA VİDEOLU ANLATIM

cloud.mail.ru dosya indirme VİDEOLU ANLATIM